Cz En

 

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde Úvod » Soutěže » MŮJ OAFF

MŮJ OAFF!

Open Air Foto Festival očima návštěvníků

 

Prohlédněte si snímky TOP 10 finalistů soutěže v naší FOTOGALERII.

Zúčastnili jste se osobně Open Air Foto Festivalu 2015 v Českém Krumlově? Zapojili jste do akce svůj vlastní fotoaparát? V tom případě hledáme právě vás! Podělte se s námi o vaše zážitky a sdílejte svůj vlastní festivalový příběh.

Zadání je velmi jednoduché. Vyberte 10 nejzajímavějších fotografií, které dokumentují váš čas na OAFF a zašlete nám je na adresu produkce@foto-festival.cz. Vybrané snímky by měly dokonale mapovat atmosféru z festivalu z vašeho pohledu, proto u fotografií nemusíte uvádět již další doprovodný text.

Pořadatelé festivalu poté vyberou 10 nejlepších autorů s jejich deseti vybranými snímky a všechny umístí do galerie na webových stránkách OAFF. Výběr z těchto 100 fotografií se posléze objeví na výstavě, která se stane nedílnou součástí programu dalšího ročníku Open Air Foto Festivalu v roce 2017.

Vybraní autoři budou dále oceněni odbornou literaturou od Zoner Press a dalšími malými cenami od partnerů OAFF.

Abychom vás mohli zařadit do výběru, prosíme, postupujte podle následujících požadavků:

  • termín dodání fotografií: do 30.9. 2015
  • 10 fotografií musí tvořit jediný celek, příběh Open Air Foto Festivalu
  • popisky fotografií: příjmení, jméno a číslo snímku 1-10
  • kontaktní údaje: jméno, příjmení, adresa, případně odkaz na vaše webové portfolio
  • formát fotografií: velikost max. 5MB
  • dodání fotografií: vybraní autoři budou požádáni o HI-RES (+ licenci) a zaslání 10 snímků v ZIP souboru v příloze e-mailu na adresu produkce@foto-festival.cz

Pořadatelé festivalu vyberou finálovou desítku autorů v termínu do 15. listopadu 2015 prostřednictvím festivalové odborné poroty. Ve speciální galerii na webových stránkách budou snímky zveřejněny do konce roku 2015.

A pozor! Pro autora, který zaujme porotu nejvíce, připravíme samostatnou výstavu, která uvede následující ročník Open Air Foto Festivalu měsíc před jeho zahájením a zároveň se stane součástí retrospektivní výběrové výstavy “Očima návštěvníků”.