Cz En

 

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde Úvod » Archiv » 2015 » Program » Fotokluby

Mezinárodní Setkání fotoklubů

Mezinárodní Setkání fotoklubů bude i letos, a to v kině Luna. Víte, jaké výhody vás čekají, pokud svůj klub včas přihlásíte?

Informace jsou i ke stažení ZDE

Autor: FOTOLAB.cz

PROGRAM 

  • Základna fotoklubů je v kině Luna

Zrevitalizované kino Luna nabízí důstojné prostory pro Mezinárodní Setkání fotoklubů, které tak jako v minulém ročníku obohatí festivalový program. Oficiální slavnostní Setkání bude v pátek 5. 6. 2015 v odpoledních/podvečerních hodinách (čas brzy upřesníme). Setkejte se, propojte své činnosti, diskutujte a ohodnoťte svoje fotografie. 

  • Program

V kinosále se špičkovou technikou budou promítány prezentace jednotlivých fotoklubů. Úvodního slova se ujme úzce spolupracující klub FotoKrumlov. Součástí programu bude i slavnostní vernisáž výstavy. fotoklubů.

  • Výstava

V prostorách kina Luna bude nainstalována výstava, jejíž vernisáž proběhne v rámci Mezinárodního Setkání fotoklubů. Výstava fotografií členů přihlášených fotoklubů potrvá pak celý měsíc. Každý fotoklub  může prezentovat svou práci nejen návštěvníkům festivalu, ale i široké veřejnosti.Výběr fotografií je zcela v režii fotoklubů. Tématem je Člověk a závislost.

  • Privátní fotografování

Pouze členové přihlášených fotoklubů mají možnost speciální neveřejné akce - jedinečného focení na vybrané lokaci před sobotním fotogenickým programem. 

  • Podmínky účasti

Účast na Setkání je zdarma. Členové si pouze zajišťují a hradí dopravu a ubytování. Tipy na ubytování naleznete na oficiálních stránkách města.

 

  • Chce se váš fotoklub zúčastnit Setkání?

DO KONCE DUBNA SE ZAREGISTRUJTE na produkce@foto-festival.cz s těmito údaji:
název fotoklubu
kontakt
počet účastníků

  • Chcete se nejen zúčastnit Setkání, ale také vystavovat fotografie nebo se prezentovat? 

DO KONCE DUBNA zašlete prosím podklady na adresu Innovate, Bělehradská 11, 140 00, Praha 4. Označte prosím heslem Fotokluby.

Kritéria pro výstavu:
- velikost prostoru neboli fotorámu pro "plakát" z vašich fotografií je 70 x 50 (š x v)
- možnost kombinace různých rozměrů a počtu fotografií včetně bia fotoklubu
- obsahem musí být fotografie v tématu Člověk a závislost + kurikulum (bio) o fotoklubu: logo, název, stručná historie, - úspěchy, max. počet znaků 500 včetně mezer
- vysoká kvalita tisku
- Tyto "plakáty" budou vystaveny v kině, kde je velký pohyb lidí, prosím, berte ohledy na dětské publikum :-)

Kritéria pro prezentaci:
Prezentace pošlete na externím mediu (DVD, flash ) ve formátu PowerPoint bez časovače do konce dubna. Příspěvky si pak na místě budete ovládat sami. 
- max. délka je 8 minut  (například 3 minuty představení fotoklubu, 5 minut projekce, apod.)

 

kinosál Luna