Cz En

 

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde Úvod » Partneři

Partneři

"Od prvního ročníku nové fotografické akce jsem nečekal víc než průměrný marketingový přínos a ideálně navíc příjemný zážitek. Byl jsem ale mile překvapen... ačkoliv jsme nebyli přímo ve festivalovém centru, naší expozicí prošlo slušné množství návštěvníků, kterým jsme se mohli individuálně věnovat. Ptali se, zajímali, a nakonec také i nakupovali!
Pro EIZO měla osobní prezentace na festivalu kromě marketingového i jednoznačně pozitivní obchodní přínos, a proto jsme vůbec neváhali s rozhodnutím ohledně naší účasti v rámci druhého ročníku. "/EIZO, Ing. Charvát/
Velkorysá akce, která se stala opravdovým a dokonalým svátkem fotografování a fotografie /FOTOLAB/

Art room - soutěž uměleckých škol pro fotogenické nápady

   

www.fujifilm.eu

 

www.eizo.cz

 

www.ades.cz


 

   

www.nonac.eu

  www.ifotovideo.cz   www.supsck.cz

Gold

   

Trvalá i záblesková světla značky 4studio si oblíbilo mnoho ...

 

.. profesionálních i hobby fotografů, a to převážně pro jejich vynikající
poměr cena/výkon. 4studio nabízí vybavení pro velká studia, malé domácí
ateliéry i foto-koutky. V nabídce naleznete trvalá i záblesková světla a
široký výběr světelných modifikátorů (softboxy a reflektory).

www.4studio.cz

     

 

Mezinárodní špička na poli optiky a optoelektroniky.

 

ZEISS přispívá k technologickému vývoji více než 160 let – řešeními pro průmysl výroby polovodičů, dodavatele automobilek a strojního inženýrství, biomedicínského výzkumu a lékařských technologií, stejně jako v oblasti brýlových skel, kamer a kinematografických objektivů, binokulárů a planetárií.

www.zeiss.cz

    

 

DataLine Technology je prodejcem strojů HP Indigo...

 

, na kterých je vytištěno 90% fotoknih v ČR a SR. Nabízí ale i řešení pro malá studia či jednotlivé fotografy. Na specializovaném webu lze objednat kalibrační destičky pro snadnou barevnou korekci fotografií, kalibrační sondy, náhledové boxy a jiné pomůcky.

www.dataline.cz
www.dtptools.cz       

FOTOLAB.cz je největším specialistou na výrobu fotoslužeb ...

 

... a prodej fototechniky v České republice. Provozuje 52 vlastních značkových prodejen, moderní internetový obchod www.fotolab.cz, pro své zákazníky pravidelně pořádá školení a fotokurzy. FOTOLAB.cz je českou obchodní značkou společnosti CEWE, největšího výrobce fotoslužeb v Evropě.

www.fotolab.cz

       

Basic

   

www.onefive.cz

  www.pond5.com  

www.apro.cz       

www.sunnyflash.cz

   

Programový partner

   

Cílem Ateliéru fotografické praxe je poskytnout fotografické ...

 

... veřejnosti komplexní služby ve světě fotografie. Totéž činili vybraní lektoři i na 1. ročníku OAFF a ne jinak tomu bude i v červnu 2015.

www.afop.cz

     

 

Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových je místo, kde ...

 

... v 19. století vznikla tradice fotografie. Je tu nepřeberné množství unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, stále funkční fotoaparáty, zvětšovací přístroje nebo zařízení fotokomory. Autenticitu prostředí umocňují Seidlovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků a původní zařízení bytu.

www.seidel.cz

    

 

Spolupráce se Střední uměleckou školou byla oboustranně ...

 

... natolik obohacující, že v druhém ročníku rozšiřujeme spolupráci i na ostatní umělecké školy, kdy pro ně vyhlašujeme soutěž a odborným garantem bduie právě SUPš sv. Anežky.

www.supsck.cz

       

Cirkusu dáváme nový směr a poetickou duši. Už od roku 2006 tvoříme ...

 

... nové originální choreografie, připravujeme zajímavé doprovodné programy a žonglérská vystoupení, navrhujeme kostýmy i rekvizity, sestavujeme si vlastní hudební aranžmá.

www.cirkusjinak.cz

     

 

Prezentace a netradiční soutěž krásných českých glamour fotomodelek,  ...

 

... které na fotografickém festivalu Fotosféra v pražských Holešovicích soutěží o titul Czech Beauty Star. Finalistky soutěže krásy mají možnost na několika stage pózovat předním českým glamour fotografům a mít společný editorial v časopisu Playboy.

www.czech-beauty.com

    

 

Dostupné, hezké a plně vybavené fotostudio. Reprezentativní prostředí ...

 

... pro soukromé fotografování i s klienty, přes den ai přes noc. Ateliér s neopakovatelnou atmosférou, moderním vybavením, pohodlným parkováním a NONSTOP provozem s ad-hoc využitím bez rezervací. Stovky dekorací, oblečení, světelná technika závěsná i na stativech, pozadí na rolích i látková, desítka tématických fotopozadí, velké černé sklo na focení s odrazem, nekonečné pevné bílé pozadí, atraktivní retro nábytek, šatna, kuchyňský i pracovní kout, příjemná přijímací místnost, wi-fi.

www.innovate.cz

       

Soutěž a následná výstava české zpravodajské fotografie, obdoba ...

 

... celosvětové World Press Photo. Vznikla v roce 1995z iniciativy fotografických publicistů Daniely Mrázkové a Vladimíra Remeše, kteří ji organizují dodnes. Cílem je zprostředkovat veřejnosti pohled na významné události uběhlého roku a také stimulovat rozvoj fotografie jako média. Czech Press Photo podporuje zájem o fotožurnalismus jako prostředek mezilidského poznání a porozumění.

www.czechpressphoto.cz

     

 

Dolnoslezské centrum fotografie je součástí Centra kultury a umění ve ...

 

... Vratislavi a jedná se o největší galerii v Dolním Slezsku, která se věnuje fotografování. Galerie se nachází v centru města, v nejstarším obytném domě ve Vratislavi. Hlavním cílem galerie je podporovat fotografování, ukázat širokou škálu trendů, podpořit polské i zahraniční umělce v této oblasti. Konají se tu výstavy, soutěže, přednášky, sympozia, aukce, atd. Bez ohledu na to, zda jsou vystavené fotografie umělecké, historické, dokumentární či reportážní, vždy je důležitá vysoká úroveň prezentovaných prací.

www.okis.pl

    

 

Make-Up Institute Prague je předním místem pro zdělávání vizážistů. ...

 

... Nabízí akreditované kurzy pro začátečníky i pokročilé techniky pro zkušené make-up artisty. Svým absolventů umožňuje získat první pracovní zakázky a v týmu lektorů má ty nejlepší vizážisty na českém trhu..

www.makeupinstitute.cz

       

Neziskový projekt Atelier of Rocking Talents (AORT) chce světu dokázat, ...

 

... že se dá pomáhat jen z dobré vůle. Stačí investovat trochu svého času, lásky a energii. I proto je závislý na partnerech, kteří mu poskytli záštitu. A•RT má za cíl vybraným mladým talentům pomoci v jejich kariérním rozjezdu. Oficiální zahájení činnosti AORTy proběhne na slavnostním večeru OAFFa po zbytek roku 2015 se o ně i postará.

www.aort.cz

  Nejprodávanější značka studiových světel v České a Slovenské ...

 

... republice se širokou nabídkou zábleskových i trvalých světel nejen pro začínající a středně pokročilé fotografy, ale i pro profesionály.

www.photoneurope.cz

    

  Hell je legendární tetovací a piercingové studio, které má...

 

... kromě tetování a piercingu ve svém portfoliu i další aktivity, jako je hairstyling, líčení, skarifikace, implantáty a další. Studio je známé také díky akcím, které pořádá, zejména Hell Party, Fetish Night a Rope Spirit, jež si získaly na české scéně velkou publicitu a v současné době patří k evropské špičce.

www.hell.cz

       
česká modelingová agentura založena v Ostravě ...

 

... Jsme tým mladých progresivnich lidi budujících kvalitní kariéry našich modelek. Společnost pracuje mezinárodně, mezi svými partnery máme významné zahranični agentury a klienty, a v tuto chvili disponujeme jak českou, tak nově založenou slovenskou divizi. Moravia Models funguje jako seriozni metropolitni agentura vychovávající budoucí tváře modelingu, proto svou činnost zaměřujeme především na zahraniční trh.

www.moraviamodels.cz

  Vydavatelství Zoner Press je v současnosti v ČR jedním ...

 

... z nejvýznamnějších vydavatelů publikací pro fotografy. V nabídce najdete knihy zabývající se vlastní technikou, ale zejména velmi oblíbené „učebnice“ fotografických postupů. Významnou část produkce představují publikace věnované teorii, ale také knihy věnované moderním směrům ve fotografii.

www.zonerpress.cz

  Loutkové divadlo není zdaleka jen pro děti, ale lze říci, že ...

 

... dětskou duši od diváka vyžaduje. Hrajeme už přes půl století a opravdu pro všechny – věkově od roku do sta. Vytváříme také představení na tematickou objednávku. Každé dva roky jsme hostitelem renomovaného Setkání maďarských loutkových divadel.

www.ciroka.hu   

www.svatby-amelie.cz

 

www.atrakta.eu

  City Lounge je nový koncept baru a tanečního clubu ...

 

... v srdci Českého Krumlova. Club je zasazen do zástavby městského opevnění ze 13. století v Hradební ulici poblíž Egon Schiele art gallery. 

Club byl otevřen v červnu 2012 a od první chvíle se těší velké přízni návštěvníků. Téhož roku se club umístil v prestižní soutěži CZECH BAR AWARDS v kategorii club na druhém místě.

www.citylounge.cz       

www.pictoart.cz

     


Mediální partner

   

Blog Ondřeje Neffa, čestného hosta loňského ročníku a porotce ...

 

... umělecké soutěže v 2. ročníku. Naleznete tu recenze na fotoaparáty a objektivy, články o focení a editování a zajímavosti o fotografii.

www.digineff.cz

     

 

Ve své pestré činnosti má jedno určující téma a tím je fotografie.

 

PhotoArt to je online magazín - vydavatelství - workshopy - fotovýpravy.

www.photoart.cz

    

 

"Projekt vznikol v našich mysliach presýtených množstvom fotografií ...

 

... (skvelých i zlých), ktoré sa tak ľahko dajú nájsť na tisíckach stránok. Našim cieľom je vytvoriť vlastný výber v zmysle toho, čo považujeme za dobré výtvarné umenie. Preto vznikla táto stránka a tento časopis."

www.sam-magazine.sk

         

Portál o fotografovaní a o všem, co s fotografií  ...

 

... souvisí, vznikl jako první komplexní fotografický portál na Slovensku v červenci 2007. Kromě informací o technických novinkách z oblasti digitální fotografie a recenzí fotoaparátů poskytuje každému návštěvníkovi prostor pro prezentaci vlastních snímků, vyjádření názoru, diskusi i inspiraci.

www.ephoto.sk

     

 

Časopis a web, který je určen pro širokou veřejnost ...

 

... obdivující krásu a sílu fotografického okamžiku vás informuje o celé akci, programu i novinkách - na webu, v časopise i facebooku. 

www.ifotovideo.cz

    

 

D. magazín je ryze český časopis nového typu ...

 

.. pro české a slovenské čtenáře, kteří milují módu a design a pravidelně sledují, co se v těchto oborech děje. Současné zaměření je na haute couture, značkovou módu,  doplňky včetně hodinek a šperků, prezentuje módní trendy a styly, ale hlavně inspiruje svými rozsáhlými fotografickými story.

www.dmagazine.cz

       

FotoAparát.cz je nejčtenější československý internetový časopis ...

 

... o fotografii s návštěvností přes 6000 čtenářů denně. Založen byl již r. 1999. Naleznete zde nejrozsáhlejší databázi FotoTestů, FotoCestopisů a FotoRozhovorů, dále fórum, bazar a zejména FotoGalerii, kde můžete prezentovat své fotografie, hodnotit i soutěžit

www.FotoAparat.cz.

     

 

Měsíčník Digitální foto magazín je určen pro ty, kteří ...

 

... se chtějí naučit kreativně fotografovat. Z toho důvodu je převážná část obsahu zaměřena na nejrůznější fotografické techniky, praktické rady a tipy. Ty jsou doplněny rozhovory se zahraničními profesionály a nezávislými testy nejžádanějších fotoaparátů, objektivů a jiné fototechniky. V každém vydání najdete CD s desítkami minut praktických videotutorialů.

www.digifotomag.cz

    

 

Komunitní fotografický server, který 14 let spojuje velkou ...

 

... síť uživatelů z celé České republiky, kteří mají společné zájmy - fotografii, design a módu. Najdete zde nabídku i poptávku na fotografie portrétní, fashion, glamour i akty. Řada úspěšných komerčních fotografů začínala právě díky Fotopátračce. Ať už jste před nebo za hledáčkem, Fotopátračka.cz se může stát prostředníkem na cestě k vašemu úspěchu. Ještě dnes..

www.fotopatracka.cz

       

Turistický informační portál s nabídkou komplexního spektra ...

 

... služeb (ubytování, pobytové programy, volnočasové aktivity ...), aktuálních informací a tipů o právě probíhajících či plánovaných kulturních akcích. To vše ve více jazykových mutacích a pravidelně aktualizováno

www.visitceskykrumlov.cz

     

 

Online publikace o fotografování nejen pro fotografy...

 

kde se nediskutuje o kvalitě nebo nekvalitě fotografického vybavení, ale jejíž náplní je pomoct lidem tvořit stále lepší fotografie bez ohledu na obsah jejich fotobrašen, jejich fotografické vybavení. Za dobrou fotografií stojí člověk, ne fotoaparát.

www.odcloneno.com

    

 

Výukový web pro fotografy. Naleznete na něm články o ...

 

... fotografování, lighting diagramy, návody jak nastavit a používat studiová a záblesková světla a mnoho praktických ukázek typů svícení při fotografování.

www.coollight.cz

       

Kreativní inspirace každý den. ...

 

... Český on-line ART magazín o fotografii, umění a designu.

www.creativelife.cz

     

 

Časopis, který vám ukáže svět

 

Tradiční časopis o cestování na českém trhu – Lidé a Země, přináší svým čtenářům exkluzivní reportáže o zvycích, tradicích, aktuálních událostech i životním stylu lidí celé planety. Už více než šedesát let tak můžete spolu s ním nahlédnout do exotických krajin, stejně jako se vydat na cestu do zemí „na dosah ruky“
nebo objevit nějaké zapomenuté místo v České republice. Tyto materiály navíc přinášejí čtenářům nejznámější čeští cestovatelé, osobnosti a novináři,
kteří dané lokality velmi dobře znají a vědí, co si v nich nenechat ujít. Lidé a Země prostě ví, co se ve světě děje.

www.lideazeme.cz

    

 

Atlas Česka je kompletní turistický průvodce určený široké veřejnosti.

 

Přináší aktuální přehled o akcích v celé republice, tipy na výlety, ubytování v regionech a spoustu dalších užitečných informací.

www.atlasceska.cz/

       

Přidejte se do komunity fotografů, kteří si pomáhají. Učte se rychle a efektivně ...

 

... Články, video-návody, rozhovory,
on-line kurzy, workshopy, fotoexpedice. Fotografování není věda, ale zábava!

www.ucimesefotit.cz

     

 

První český specializovaný videocast o fotografii...

 

...Roman Pihan a Honza Březina jsou jména, která nejsou v české fotografii neznámá. Společně již třetím rokem pravidelně publikují výuková videa pro fotografy formou bezplatného videocastu.

www.4Foto.cz

 

Unikátní mobilní aplikace s fotografickými průvodci...

 

… nabízí tipy na tisíce zajímavých fotografických lokalit po celém světě. Formou ucelených fotografických průvodců od lokálních fotografů vám zpřístupní více či méně známá místa u nás i po celém světě.

www.fripito.cz   

Kompletní průvodce po českých a zahraničních festivalech ...

 

... Soutěže o lístky, novinky, zpravodajství.

www.festivalguide.cz

     

 

www.cewe.de

 

Photogenic.sk je komunikačný a prezentačný fotoportál ...

 

... pre fotografov, modelky a ľudí so záujmom postaviť sa pred objektív fotoaparátu. Portál vytvára podmienky pre nadviazanie kontaktu a spolupráce medzi fotografmi, modelkami a ostatnými užívateľmi.

www.photogenic.sk

            

Jsme vaše domácí televize, která se vždy snaží zachytit...

 

... to nejzajímavější v celém Českokrumlovském regionu. Naším hlavním cílem je zdokumentovat všechny významné kulturní a společenské akce. Prezentujeme města i obce, sportujeme s Vámi. Prostřednictvím našeho vysílání informujeme diváky jak z našeho kraje, tak i z ostatních míst celé České republiky. Zároveň tím vytváříme archivní fond, který je skutečnou pamětí národa a zachycením času a událostí, ve kterých žijeme.

www.cktv.cz

    

       


Organizace a asociace

   

International Visegrad Fund je mezinárodní organizace se sídlem v Bratislavě, ...

 

... která byla založena vládami zemí Visegrádské skupiny (V4): Česko, Maďarsko, Polsko a Slovensko. Účelem fondu je usnadnit a podporovat rozvoj užší spolupráce mezi občany a institucemi v regionu, jakož i mezi kraji V4 a dalších zemí, zejména západního Balkánu a zemí Východního partnerství. Fond tak činí prostřednictvím grantové podpory společných kulturních, vědeckých a vzdělávacích projektů, výměny mládeže, přeshraničních projektů a propagace cestovního ruchu, a prostřednictvím jednotlivých programů mobility (stipendia, rezidence).

www.visegradfund.org

     

 

Mezinárodní federace umělecké fotografie FIAP byla založena v Belgii ...

 

.. s cílem propagace fotografického umění ve všech aspektech a fotografických žánrech. Prvního kongresu, který se konal ve švýcarském Bernu v červnu 1950 se zúčastnili zástupci z 10 zemí světa. FIAP má více než 85 národních asociací na pěti kontinentech a zastupuje zájmy téměř jednoho milionu jednotlivých fotografů.

Patronace Photo Award

www.fiap.net

     

 

Je jednou z největších neziskových fotografických organizací svého druhu...

 

Byla založena v roce 1934 a rozšířila se o členy z více než 60 zemí včetně České republiky. Posláním sdružení je podporovat a posilovat umění a vědu fotografie ve všech jejích fázích, mezi svými členy i nečleny. PSA je organizátorem několika významných soutěží po celý rok, včetně PSA Youth Showcase..

Patronace Photo Award

www.psa-photo.org

       

Patronace Photo Award

www.theiaap.com

    

 

Federace byla založena v roce 2005 jako občanské sdružení pro podporu ...

 

... a propagaci fotografického umění v České republice a zahraničí. ČFFU zastupuje českou fotografickou veřejnost v Mezinárodní federaci fotografického umění (FIAP) a tím je mimo jiné oprávněna potvrzovat žádosti o patronáty FIAPu nad českými soutěžemi a salony a dále potvrzovat žádosti o tituly FIAPu.

Patronace Photo Award

www.cffu.cz

    

 

Akadémia kreatívnej fotografie je profesionálna škola fotografie, ...

 

... Profesionálni fotografi a skúsení lektori Vás zaujímavou formou naučia všetko, čo potrebujete vedieť na ceste k lepším fotografiám. Náša Akadémia ponúka pestrú škálu fotografických kurzov, od základov práce s Vašim fotoaparátom až po tématické workshopy pre pokročilých fotografov...

www.akf.sk

       

Partner individuálních cestovatelů, organizovaných skupin a tour operátorů ...

 

... Kompletní servis & aktuální informace o nabídce a kulturním dění v Českém Krumlově a okolí / Organizace atraktivních pobytů pro skupiny i individuální klienty / Poradenství při konferenčních a kongresových akcích / Pronájem prezentační techniky/ Ubytovací servis - doporučení, vyhledávání, rezervace / Průvodcovské služby - zajištění profesionálních průvodců pro skupiny i jednotlivce / Rezervace a předprodej vstupenek.

www.ckrumlov.info

    

 

Zväz slovenskych fotografov.

www.zsf.sk

    

 

Fotoklub z Valašského Meziříčí se aktivně zapojuje do festivalového dění ...

 

To nás velmi těší. Je exkluzivním partnerem, zastřešovatelem moravských klubů.

www.konfrontace.info

        

První ročník festivalu, který se konal v
pražských Holešovicích, přilákal ...

 

... stovky fanoušků fotografie, na
velkých plátnech prezentoval více jak 40 českých i zahraničních autorů. Proběhly odborné besedy, firemní prezentace
včetně ukázek fototechniky. Součástí
akce byla expozice 12. festivalových
hvězd a streetové workshopy s
Felixem
Lupou (ISR) a Antonínem Kratochvílem, který zde přijal ocenění Fotosféra
Award 2014. Hostem finále
fotomodelingové
soutěže Czech Beauty byl Jan Saudek.

www.2014.festival-fotosfera.cz

    

 

Hlavním posláním občanského sdružení fotoklub Iris je zvyšovat ...

 

... technickou, teoretickou a tvořivou
úroveň svých členů včetně rozvíjení
zájmu o fotografii u dětí a mládeže,
a to  za podpory města Trnava a spolupráce s dalšími fotokluby na Slovensku a v zahraničí..

www.irisfoto.eu

     

 

Občanské sdružení amatérských milovníků fotografie ...

 

... a focení nabídne své klubové
prostory ve městě pro setkání,
diskuse, přednášky a výstavy
členům českých i zahraničních fotoklubů.

www.fotokrumlov.cz

        

Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i. ...

 

...se zabývá zejména základním výzkumem v oblasti rostlinné fyziologie, molekulární biologie a genetiky. Praktickými výstupy jeho výzkumné činnosti jsou vyšlechtěné odrůdy jabloní odolné proti škůdcům a omlazující krémy s účinky proti kožním onemocněním.

www.ueb.cas.cz

    

 

Katedra fotografie a nových médií...

 

...Katedra zabezpečuje výučbový proces v rámci fotografického média v kontexte voľného výtvarného umenia. Koncepcia výučby na katedre spája štúdium analógovej fotografie a digitálnej fotografie, počítačových programov, nových technológií aj videa. Základným ťažiskom výučby sú tri ateliéry, v ktorých je hlavnou prioritou princíp individuálnej voľnej tvorby reflektujúcej aktuálne obsahy súčasného umenia v rámci fotografického média a prekračuje hranice smerom k multimediálnym procesom.

www.vsvu.sk

    

 

FAMU je pátou nejstarší filmovou školou na světě...

 

... Mezi jejími absolventy je mnoho vlivných tvůrců a scénaristů, známých v mezinároním kontextu, držitelů Oskarů a laureatů mezinárodních filmových festivalů. Katedra fotografie byla založena v roce 1975 a patří mezi nejstarší instituce svého druhu v Evropě. Naší unikátní specializací je spojení klasických fotografických technik se soudobými multimediálními trendy.

www.famu.cz

         

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Ateliér Reklamní fotografie

 

...Výuka je prakticky i teoreticky vedena k přípravě samostatně tvořících profesionálních fotografů. Obsahem výuky je zvládnutí černobílé i barevné fotografie jak v běžně dostupných klasických materiálech, procesem negativ/pozitiv, fotografie na inverzní materiály, tak i snímání a zpracování digitálního záznamu fotografie.

www.photogether.org

    

 

www.kraj-jihocesky.cz

   


Lokační partner

   

Spolupráce se Střední uměleckou školou byla oboustranně ...

 

... natolik obohacující, že v druhém ročníku rozšiřujeme spolupráci i na ostatní umělecké školy, kdy pro ně vyhlašujeme soutěž a odborným garantem bduie právě SUPš sv. Anežky.

www.supsck.cz

    

 

Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových je místo, kde ...

 

... v 19. století vznikla tradice fotografie. Je tu nepřeberné množství unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, stále funkční fotoaparáty, zvětšovací přístroje nebo zařízení fotokomory. Autenticitu prostředí umocňují Seidlovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků a původní zařízení bytu.

www.seidel.cz

    

 

Zrekonstruovaný barokní objekt Písecká brána, v atraktivní lokalitě ...

 

blízko
Pražského hradu, je oblíbeným kulturním a veřejně společenským centrem
Prahy 6, kde se konají výstavy, společenská setkání, koncerty, oslavy
výročí a státních svátků. Celoročně je v Písecké bráně otevřena kavárna, v
letním období se zahrádkou. Galerii provozuje spolek Porte společně s
Galerií Villa Pellé, a volně navazují na činnost Arbor vitae societas
(výstavy: Bruselský sen, Kája Saudek, František Skála či například Městem
posedlí).

www.piseckabrana.cz/

       

Divadlo, jež ročně navštíví 18 tisíc diváků, navazuje na více jak pětisetletou ...

 

... tradici divadelnictví v Českém Krumlově. Na OAFF se stane centrem dění pro sobotní den. Bude to žánr fashion a Slavnostní večer.

www.divadlo.ckrumlov.cz

    

 

Gotické plastiky, národopisné exponáty nebo interiér barokní jezuitské lékárny ...

 

... a rovněž unikátní keramický model města, představující historické centrum města kolem roku 1800 v měřítku 1:200, jsou jen malou částí expozice muzea, které spravuje takřka 34 tisíc sbírkových předmětů.

www.muzeumck.cz

    

 

Galerii najdete ve foyer Městského divadla Brno. ...

 

... Podle kurátora shlédne tamější výstavy na jedenáct až třináct tisíc pasivních návštěvníků měsíčně.