Cz En

 

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde Úvod » Festival » Praktické info

Praktické informace

Český Krumlov je dosažitelný autem, vlakem, autobusem i letadlem. Areálem festivalu je celé historické centrum města.

Foto: Václav Mach

DOPRAVA

Autem
Po mezinárodní silnici E55 - z Českých Budějovic je to 22 km, z Prahy 180km, z Brna 245 km, z Plzně 160 km a z Lince 70km.

Autobusem
Z Českých Budějovic zhruba 30 minut jízdy v pravidelných intervalech. Z Prahy několikrát denně přímo nebo s přestupem v Českých Budějovicích jste v Krumlově cca za 3 -5 hodin. České Budějovice jsou zastávkou několika mezinárodních autobusových linek (jízdní řády).

Vlakem
Z Českých Budějovic jste v Krumlově zhruba za 45 minut jízdy. Z Prahy s přestupem v Českých Budějovicích za cca 4-5 hodin jízdy. České Budějovice jsou zastávkou mezinárodních expresů na trase Praha - Zürich, Praha - Vídeň (jízdní řády).

Letadlem
Mezinárodní letiště: Praha (180 km), Linz/ Rakousko (70 km), München/ SRN (300 km) - letové řády

Taxi, transfer a místní doprava 
Taxi: : + 420 800 712 712. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Českého Krumlova.

PARKOVÁNÍ

K parkování jsou určena vyznačená veřejná parkoviště, sledujte navigační systém při příjezdu. V jiných místech není parkování povolené. Festivalová zóna je ve vzdálenosti 5-10 minut od parkoviště. Více informací o parkování ve městě a v okolí naleznete na oficiálních stránkách města. 

UBYTOVÁNÍ

Český Krumlov je turistickým městem, tudíž o ubytovací zařízení není nouze. Přesto však doporučujeme nenechat nic náhodě a zarezervovat si nocleh v tamějších hotelech, pensionech, hostelech i kempech.
Více informací o ubytování naleznete na oficiálních stránkách Českého Krumlova nebo na přehledných stránkách: www.ehotel.cz.

OBECNÉ INFORMACE

Zdravotní služba a hasiči
Bude mít svoji centrálu v jedné z lokací. V případě potřeby dojezd na jakoukoliv lokaci.

Občerstvení
Využijte nabídek města. Možnost zakoupení nápojů bude pouze v některých festivalových lokacích.

Organizace festivalu
Na každé lokaci jsou zástupci festivalového týmu – hostesky, fotomanažeři, fotoasistenti a bezpečnostní agentura. S jakoukoliv otázkou či žádostí o pomoc se neváhejte obrátit na kohokoliv ve žlutém festivalovém tričku.

Infocentra
Městské infocentrum   + 420 380 704 621 až 623
Zámecké informační centrum    +420 380 725 110