Cz En

 

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde Úvod » Festival » Novinky » Open Air Foto Festival si prodlouží přípravu

Open Air Foto Festival si prodlouží přípravu

15. 1. 2018
V přípravách třetího ročníku OAFF jsme došli k rozhodnutí posunout původně avizovaný termín červen 2018 na zatím nevyhlášený termín.

Foto: Archiv OAFF

V prvních dvou ročnících jsme nasadili vysokou laťku – kvalitu, rozsah a celkovou úroveň oceňují návštěvníci tuzemští i zahraniční, partneři, odborníci, studenti a profesionální fotografové. Fotografický festival je většinou akce nezisková. Naše mezinárodní směřování, programová skladba a celkový rozsah, tolik atraktivní pro návštěvníky, dělá z OAFF projekt, který je finančně velmi náročný.

Stávající podmínky nejsou bohužel dostatečné pro to, aby se festival uskutečnil v pravidelném cyklu bez toho, aniž by došlo k újmě na kvalitě, kterou byste vy, návštěvníci a fanoušci festivalu bezpochyby pocítili. Mrzí nás, že vy všichni, kteří se na nás poslední týdny obracíte se zájmem o účast, budete muset ještě počkat. Ale jsme přesvědčeni, že čas na zajištění dostatku finančních prostředků je nutný. Nechceme vás zklamat.

Chceme opět přijít s pestrým, zajímavým a umělecky kvalitním programem a s novými nápady na fotografické příležitosti. Chceme vyhlásit další ročník studentské soutěže Art Room, která byla již ve své premiéře velmi úspěšná (následnou putovní výstavu shlédlo ve městech ČR a SR přes 40 tisíc návštěvníků). Chceme vás opět osobně seznámit se špičkovými českými i zahraničními profesionálními fotografy a připravit řadu zajímavých workshopů. Přejeme si, abyste si třetí OAFF opět užili naplno a vrátili se s plnými paměťovými kartami a krásnými vzpomínkami.

Věříme, že toto naše nesnadné rozhodnutí pochopíte. O přípravách vás budeme samozřejmě nadále informovat, a máte-li i vy pro nás nějakou zprávu, nápad či tip, budeme se těšit na vaše reakce.


Zpět na přehled