Český Krumlov

Červen 2018

Cz En

 

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde Úvod » Festival » Novinky

Novinky

Červenec a dovolená se žhavým vydáním FotoVideo

22. 6. 2017
Vaše léto a zvláště jeho první měsíc bude jistě ještě příjemnější… pokud budete mít v rukou naše nové, červencové vydání. Nevěříte? Rádi vás o tom přesvědčíme. více »

Květnové FotoVideo - jak jste fotili krásy mužů a žen?

30. 4. 2017
Ekvádorská dobrodružství, portréty slavných sportovců, akty a krásy lidských těl, lyžování v Japonsku, historie nejznámější fotoknihy, testy a novinky? Co si vyberete? více »

Březnové FotoVideo praktické, technické, soutěžní a inspirativní

24. 2. 2017
Na letošní fotografické jaro máme pořádně nabito. Vyberte si z překrásných snímků známých autorů a inspirujte se jimi, přečtěte si praktické informace, projděte si testy a soutěžit můžete nekonečně. Ale k ničemu vás fakt nenutíme. Fotografie je naše společné hobby. více »

Lednové FotoVideo s kalendářem

22. 12. 2016
První vydání roku 2017, které vyšlo ještě před vánočními svátky je hodně černobílé, najdete v něm super zajímavé slevy na fotografické služby a navíc i vložený kalendář témat soutěže Fotograf roku a dalších událostí. Je škoda ho nemít doma! více »

Listopadové FotoVideo je o pozadí i o emocích

2. 11. 2016
Listopad má pouhých 30 dní a název tohoto měsíce je odvozen od padání listí, které je v tuto roční dobu ve středoevropských přírodních podmínkách typické. Že by to nebylo fotografické téma? Právě naopak! více »

Fotografická poezie i pohyb v červnovém FotoVideo

23. 5. 2017
Červnové vydání je opět mimořádné. Tiskneme nově, na novém tiskovém stroji, a přinášíme další mimořádné materiály s fotografiemi mimořádných osobností. Věříme, že si výsledek naší práce rádi prohlédnete a také pročtete. více »

Dubnové FotoVideo – fotit Slovanskou epopej nemůže každý!

21. 3. 2017
Ono je toto dubnové vydání ale opravdu mimořádné. Hned prvních čtrnáct stran jsme věnovali dech beroucí reportáži z neuvěřitelného fotografického maratónu. Je to vlastně dvou-rozhovorový popis takového velkého a krásného souboje, který má dva vítěze: Slovanskou epopej a mistra Jana Williama Drnka. více »

Únorové FotoVideo – svatby a děti spolu souvisí!

1. 2. 2017
Prohlédněte si desítky dokonalých a příběhů plných snímků dětí a jejich hravosti a k tomu dva naprosto odlišné pohledy na svatební fotografování. To ale samozřejmě není vše! více »

Plno úsměvů a lásky s prosincovým FotoVideo

24. 11. 2016
A je to tady! Čas svátků a nakupování, nervů, rodinného cestování a navštěvování začal. Je to krásné období plné našich národních a lidských tradic a upřímně řečeno i další příležitost k natáčení videa a fotografování. více »

Říjnové FotoVideo oslavuje!

30. 9. 2016
Slavíte s námi? Významný, dvacátý rok naší existence pomalu a jistě vrcholí. Říjen je pro nás každoročně víceméně rekapitulačním měsícem a o to lépe se nám hodnotí v roce jubilejním. více »
1 2 3 28 Další stránka