Cz En

 

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde Úvod » Festival » Novinky

Novinky

Open Air Foto Festival si prodlouží přípravu

15. 1. 2018
V přípravách třetího ročníku OAFF jsme došli k rozhodnutí posunout původně avizovaný termín červen 2018 na zatím nevyhlášený termín. více »

Festival Fotosféra již potřetí zaplní pražské ulice v Holešovicích

7. 9. 2016
Čtyři streetové workshopy, dvě fotografické výstav, fotopiknik a především hlavní festivalový den na lodi Kostel v holešovickém přístavu. To čeká na účastníky 3. ročníku fotografického festivalu Fotosféra, který se v sobotu 17. září uskuteční v pražských Holešovicích. více »

Oslava fotografie a filmu v letním kině Nákladové nádraží Žižkov

8. 6. 2016
Úterý 14. června bude oslavou nerozlučných sourozenců – fotografie a filmu. Společný večer připravují OAFF, Czech Press Photo, Národní filmový archiv, festival Fotosféra a letní kino Nákladové nádraží Žižkov. To nemůže skončit jinak, než skvěle nabitým programem. A na co se můžete v tak zajímavé společnosti těšit? více »

Češi zářili v OAFF Photo Award. Jak vnímá úspěch Marek Juras?

19. 5. 2016
Že v mezinárodní fotografické soutěži OAFF Photo Award 2016 uspěli i tři Češi, jsme vás již informovali. Jaké ale byly reakce přímo těch, kterých se tento úspěch týká? Zeptali jsme se. Jako první vám své pocity sdělí Marek Juras, který získal titul FIAP Blue Ribbon za fotografii s názvem Exhibit. více »

Dobrodruh a sportovec. To je nejlepší fotograf OAFF Photo Award 2016

26. 4. 2016
Sergey Agapov z Ruska se stal nejlepším fotografem z celého letošního ročníku mezinárodní fotografické soutěže OAFF Photo Award. Od odborné poroty získal prestižní titul FIAP Best Author. Chcete o tomto umělci vědět více? více »

Fotografická poezie i pohyb v červnovém FotoVideo

23. 5. 2017
Červnové vydání je opět mimořádné. Tiskneme nově, na novém tiskovém stroji, a přinášíme další mimořádné materiály s fotografiemi mimořádných osobností. Věříme, že si výsledek naší práce rádi prohlédnete a také pročtete. více »

Kalamita ve Vysokých Tatrách přinesla Jánu Zahornackému mezinárodní ocenění

11. 6. 2016
Nebojte se, toto není aktuální předpověď počasí. Snímek "Tatry - kalamita 2004" vytvořil Ján Zahornacký z Kroměříže a v mezinárodní fotografické soutěži OAFF Photo Award za něj v kategorii "Přírodní živly" získal ocenění FIAP Blue Ribbon. Dokázal uspět v obrovské zahraniční konkurenci a stal se třetím Čechem, který dosáhl na prestižní titul. Gratulujeme. více »

Petr Strbačka a jeho Toskánsko 2011 dosáhli na ocenění v OAFF Photo Award

3. 6. 2016
Dalším z trojice Čechů, kteří v celosvětové konkurenci mezinárodní soutěže OAFF Photo Award 2016 dokázali uspět, je Petr Strbačka ze Strakonic. Se svým snímkem Toskánsko 2011 se probojoval v kategorii Open Color mezi ty nejlepší a vysloužil si titul FIAP Bronze Medal. Jaké byly jeho bezprostřední reakce po dosažení takového úspěchu? více »

36. ročník Národní soutěže a výstavy amatérské fotografie o víkendu ve Svitavách

10. 5. 2016
Nenechte si od víkendu 14. a 15. května ujít ve Svitavách skutečnou lahůdku. V kulturním centru Fabrika Svitavy se uskuteční již 36. ročník Národní soutěže a výstavy amatérské fotografie. Akce podporuje díla amatérských umělců a přispívá k jejich uměleckému růstu. Podpořte je svou návštěvou také. více »

Soutěž OAFF Photo Award 2016 už zná nejlepší letošní fotografy

18. 4. 2016
Mezinárodní fotografická soutěž OAFF Photo Award 2016 oficiálně skončila. A my vám nyní můžeme představit oceněné autory a jejich fotografie. A že bylo z čeho vybírat! více »
1 2 3 27 Další stránka