Cz En

 

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde Úvod » Festival » Český Krumlov

Český Krumlov je spolupořadatelem festivalu

Kosmopolitní město zapsáné na seznamu UNESCO. S pohádkovou atmosférou, skvostnou architekturou a dominantou zámku nad meandrem Vltavy. Hospůdky, kavárny a středověké krčmy. Výstavy, divadla a koncerty. To všechno je Český Krumlov.

VSTUPTE DO FOTOGALERIE ČESKÉHO KRUMLOVA
GLEJT O SPOLUPOŘADATELSTVÍ

FOTO: Prokop Zdeněk

Český Krumlov je městem

  • kulturního dědictví

300 památkově chráněných objektů v historickém centru, druhý největší hradní a zámecký komplex v České republice zapsané na seznamu památek UNESCO, nejstarší barokní divadlo na světě.

  • umění a kultury

Egon Schiele Art Centrum, International Art Gallery, 7 muzeí a 4 galerie, četné obchůdky s uměleckými předměty, 5 hudebních festivalů, divadelní festival, otáčivé hlediště.

  • mnoha zážitků

Historické slavnosti, ochutnávka piva v místním pivovaru, jízda na voru po řece Vltavě, noční prohlídky města, kulinářské speciality.

  • kongresové a motivující turistiky

Konferenční prostory, 5* a 4* hotely, exkluzivní historické prostory, zámecká zahrada, sportovní a historické hry, kulinářské zážitky.

  • s krásnou přírodou

Kopcovitá krajina vhodná pro pěší turistiku, cyklistiku, vyjížďky na koních, hraní golfu, rafting a vodní putování na Vltavě, v blízkosti rekreační oblast přehradní nádrže Lipno, Chráněná krajinná oblast Blanský les, Národní park Šumava.

Oficiální stránky města Český Krumlov