Cz En

 

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Archiv » 2013 » Interaktivní mapa

Interaktivní mapa 2013

/misto/interaktivni-mapa/ /misto/interaktivni-mapa/ /misto/interaktivni-mapa/

 

Stáhněte si mapu ve formátu pdf 1,52 MB
(Po kliknutí na odkaz pravým tlačítkem myši můžete zvolit uložení na disk volbou "Uložit cíl/odkaz...")

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FEMME FATALE (18+)

Denní program (18+): Na místě pod mostem s říčkou a se skalisky, s na míru vyrobenou přístupovou lávkou a písečnými plochami vzniknou tři přírodní fotoscény, které poskytnou kouzelnou kulisu pro focení ženské krásy. Dozvíte se zde vše o glamour focení v tématickém prostředí. V následných praktických dílnách si pak sami ulovíte nezapomenutelný snímek.

Noční program (18+): Jedinečný zážitek poskytne noční nasvícení, které poodhalí další triky glamour i aktu. Čeká  vás práce s odraznými deskami.

Budějovická brána

Partner

FLASH SUNNY studio (Hensel, California Sunbounce), Flash Centrum (Elinchrom), Fomei

Foto žánry

Portrét, Glamour, Akt

SVĚT FANTAZIE

Denní program: Zachyťte atmosféru a emoce ponuré uličky, která přímo vyzývá k představení snové poetiky, cirkusu a fantazie. Nebude chybět ani bodypainting. Přednášky a následné dílny odkryjí  možnosti externích blesků.

Noční program (18+): Nenechte si ujít moment, kdy se temná ulička stane ještě temnější, aby jste mohli objevit  netušená kouzla luminografie - malby světlem. 

ulička za klášterem

Festivaloví partneři 

-

Foto žánry

Luminografie, Reportážní fotografie

GÉNIUS LOCI UMĚLECKÉ FOTOGRAFIE

Denní program: Magická lokalita poskytuje  umělecké fotografii zázemí v rozmanitých fotokoutcích. Procházejte se podzemním městem plného lidských hříchů a neřestí. Obdivujte živé sochy, stylové modely a vžijte se do duše svobodného umělce.

Noční program (18+): Noční scény zaměřené na akt a práci se světlem s důrazem na umělecké provedení fotografie. Můžete si dokonce na 30 minut pronajmout některé ze sedmi lokalit jen pro svoji individuální tvorbu včetně různorodých typů postav modelů, techniky a fotit dle vlastní fantazie nebo s pomocí fotomanažera.

Zámek - Václavské sklepy

Partner

Studiové blesky, Fomei

Foto žánry

Art, Žánrová fotografie

POST-PRODUKČNÍ CENTRUM

Denní program: Nechte se provést kuchyní fotografické post-produkce včetně praktických ukázek. Seznamte se s úpravami, tiskem, zarámováním fotografií a výrobou fotoknihy.

Zámek - Lapidárium

Partner

Fomei, Epson, Rayfilm

Foto žánry

Postprodukce

FASHION ZONE

Denní program: Atraktivní žánr fashion = líčení, účesy, oblečení, přehlídky, modelky, stylisti, vizážisti. Vše od teorie  po praxi se dozvíte právě tady. V kapličce si osvojíte, jak nasnímat autenticitu, emoce a dynamiku příběhu ve svatební fotografii. Vybavení kompletní studiovou zábleskovou technikou atmosféru prostoru jenom umocní.
Vrcholem bude speciální večerní módní přehlídka.

Klášter

Partner

Photon Europe

Foto žánry

Fashion, Účesy a styling, Svatební fotografie

VZDĚLÁVACÍ CENTRUM

Denní program: Centrum plné vzdělávání, diskuzí, setkávání, přednášek, tištěných publikací a praktických workshopů na rozličná témata. Odborníci a profesionálové vám budou k dispozici po oba dva dny. Je zde pokladna a festivalové infocentrum.

Zámek - Mincovna

Partner

EIZO, Zoner software, Zone press, AFOP

Foto žánry

Postprodukce, Kalibrace

FAMILY PARK

Denní program: Žánry jako portrét dětí, rodinná fotografie či pohádkové bytosti ocení především rodiny s dětmi. Dozvíte se například, jak vyfotit působivý snímek i s malým fotoaparátem. Dítě navštíví fotografickou miniškoličku a pak si svého potomka můžete nechat zvěčnit v dětském ateliéru. V pohádkovém lese si můžete vyfotit vaše děti s pohádkovými postavami a nechat si fotografie zdarma vytisknout.

Klášterní zahrada I.

Partner

Fotolab, Fomei

Foto žánry

Rodinná fotografie, Aranžovaná fotografie, Portrét

 

BORN TO BE WILD

Denní program: Několik pečlivě nasvícených scén uvnitř klubu doplní i tato atraktivní lokalita s pláží s příležitostí fotit krásné modely v připravených scénách.

Noční program (18+): Festivaloví návštěvníci si užijí foto noční zážitky krásných modelek pod širou oblohou.

Ulička za City Lounge

Partner

Photon Europe, MENHOUSE

Foto žánry

Glamour, Portrét

GLAMOUR ACADEMY (18+)

Denní program (18+): Celodenní vzdělávací akademie glamour fotografie vám poodkryje některé osvědčené triky při práci s modelkami a ukáže vám, co je to vlastně glamour. Na lokalitu navazuje lokalita s pláží nazvaná Born to be wild s příležitostí fotit krásné modely v připravených scénách.

Noční program (18+): Krásné ženy, dobrá muzika ani soutěže nebudou chybět na sobotní MENHOUSE Glamour party pro veřejnost (počet míst na party je limitován kapacitou klubu City Lounge). Samozřejmě pro fotografy s odpovídajícím festivalovým pasem budou v okolí klubu připraveny i noční fotozážitky. 

klub City Lounge

Partner

Photon Europe, MENHOUSE

Foto žánry

Portrét, Glamour

ULICE V POHYBU

Denní program: Ulice ožije pouličním uměním. V průběhu dne se tu vystřídají mistři street artu, tanečníci, sprejeři, bikeři i skejťáci. Můžete se třeba jen dívat anebo si jejich vystoupení vyfotografovat i díky stroboskopickým světlům Fomei.

ulice Hradební

Partner

Fomei

Foto žánry

Lidská postava, Adrenalinové foto

MOJE VÝSTAVA

Denní program: Krásné fotografie vyniknou ještě víc, jestliže se profesionálně vystaví. Jinak hrozí opak. Udělat dobrou výstavu je ale kumšt. Zde se dozvíte vše nejen o výstavnictví, výstavních systémech, tisku, adjustaci fotografií aj., ale prakticky si srovnáte různé typy technologií i výsledky jednotlivých produkčních variant. 

Městské divadlo

Partner

Macroworld

Foto žánry

Výstavnictví

SVĚT OBJEKTIVŮ

Denní program: Jedna z nejfotogeničtějších vyhlídek na město nabízí pod vedením zkušených lektorů příležitost vyzkoušet si  různé teleobjektivy namířené na festivalové dění přes řeku i dál. I když jste za řekou, neuteče vám vůbec nic.

Noční program (18+): Fotografování noční oblohy a vesmíru. Co dodat? Snad jen fantastická příležitost. 

Městské divadlo

Festivaloví partneři

Moty.cz, Nikon, Obscura B+W filter

Foto žánry

Astrofotografie

 RELAXAČNÍ CENTRUM

Denní program: V Městských sadech naleznete nejen odpočinek, současně však i tento prostor ožije fotografií, a to díky výstavě fotoklubů:  Město oživlé fotografií. V tomto velmi fotogenickém místě se během víkendu prostřídají festivalové modely, které se pohybují v ulicích.

Městské sady

Partner

Fotokluby.cz

Foto žánry

Tuto lokalitu doporučuje OAFF pro individuální focení.

HISTORIE FOTOGRAFIE

Denní program: Vstupte a nechte se okouzlit místem, které skrývá příběh o počátcích fotografie v unikátním fotoateliéru z počátku 20. století. Čekají vás speciální interaktivní prohlídky a přednášky od vyvolávání fotek až po digitalizaci. 

Museum Fotoateliér Seidel

 

Partner

Museum Fotoateliér Seidel, PolaroidLove, Fujifilm

Foto žánry

Historie, Vyvolávání fotek, Fotogram

ATELIÉRY VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

Denní program: Návštěva ateliérů vás obohatí. Zachyťte výraz, emoci a citové rozpoložení umělce při práci. Staňte se svědkem vznikajícího uměleckého díla. Navíc máte v těchto nádherných prostorách i možnost pronájmu modelů a individuálního focení včetně aktu (18+). Je zde pokladna a festivalové infocentrum.
Dále vás zde čeká unikátní ukázka vzniku a tvorby moderní 3D fotografie, nečekaný zážitek pro fanoušky značky Apple a nahlédnutí do světa fotoexpedic.

SUPŠ sv. Anežky České, Tavírna

Partner

fotoexpedice.cz, Obscura B+W FILTER, ADES (Bowens), Apple, Fotopatračka.cz

Foto žánry

Portrét, 3D, Umělecký akt (18+), moderní studio

FESTIVALOVÉ CENTRUM

Denní program: Seznamte se s focením hudebních kapel a tanečních představení. Hlavní centrum s pokladnou, infocentrem, cateringem  a Photo friendly point nabízí program i pro nefotografující návštěvníky.

Noční focení:  Nechte se pohltit hudbou, tancem a ohňovou show. 

Klášterní zahrada II.

Partner

Fotolab, Nikon, FotoVideo

Foto žánry

Portrét, Koncertní foto, Člověk a oheň, Art, Luminografie

ARANŽOVANÁ FOTOGRAFIE

Denní program: Tématická fotoscéna ve spojení s půjčovnou historických rekvizit, kostýmů, šatů a klobouků zaručují skvělou zábavu pro celou rodinu.

Zámek – Šatlava

Partner

Fomei

Foto žánry

Portrét, Aranžovaná fotografie

AKT (18+)

Denní program (18+): K dispozici pro umělecký akt jsou velký a malý ateliér v areálu SUPŠ s krásným přirozeným světlem.

SUPŠ sv. Anežky České, Tavírna

Partner

 

Foto žánry

Umělecký akt