Cz En

 

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde Úvod » Archiv » 2013 » Partneři 2013

Partneři 2013

Český Krumlov

 

 Český Krumlov převzal záštitu a otevřel vstřícnou náruč ke spolupráci. Umožní tak městu skutečně ožít fotografií. Je pro vás připraveno mnoho zajímavých lokací. Můžete se vzdělávat, seznamovat s technickými novinkami, s různými druhy postprodukcí na vskutku zajímavých místech.

Interaktivními prohlídkami, přednáškami a dílnami vás uvítá unikátní zachovalý fotoateliér z počátku 20. století plný dochované techniky a fotografického archivu. 

www.seidel.cz

Rozmanité fotoscény, dílny a přednášky naleznetetaké v jedinečných sochařských, malířských a keramických ateliérech. Spojujícím tématem je Člověk a výtvarné umění.

www.supsck.cz

Více než dvacet let vyvíjí členové Foto klubu úctyhodnou výstavní činnost, zejména v Minigalerii v Podloubí a v Městském divadle ČK. Díky jejich záštitě se na festivalu dozvíte, jak nejlépe vystavovat své fotografie.

www.fotoklubck.cz

Občanské sdružení amatérských milovníků fotografie a focení nabídne své klubové prostory ve městě pro setkání, diskuse, přednášky a výstavy členům českých i zahraničních fotoklubů.  

www.fotokrumlov.cz

Divadlo, jež ročně navštíví  18 tisíc diváků, navazuje na více jak pětisetletou tradici divadelnictví v Českém Krumlově. Na OAFF bude plnit úlohu lokace, kde se dovíte vše o výstavnictví.

Programový a produktový partner

 

Tak jako je Nikon srdcem každého snímku, bude srdcem i OAFF. S pečlivostí, kterou Nikon vkládá do svých fotoaparátů,  přistupuje i k této fotografické události.

www.nikon.cz/cs_CZ

Špičková technika bude na módních festivalových scénách. Vyzkoušíte si fantastický, nikoliv však drahý světelný park, blesky, odpalovačky a další příslušenství, se kterými fotí špička.

www.photoneurope.cz

Vše kolem prodeje, výroby a servisu zařízení, materiálů a příslušenství pro záznam, zpracování a archivaci obrazu. Konzultujte s jejich odborníky postupy při fotografování. Zároveň porovnejte různé typy tiskáren a vytiskněte si pár snímků.

www.fomei.com

Cílem Ateliéru fotografické praxe je poskytnout fotografické veřejnosti komplexní služby ve světě fotografie. Totéž budou vybraní lektoři činit i na OAFF.

www.afop.cz

EIZO znamená v japonštině "jasný obraz". Monitory EIZO jsou známé svou spolehlivostí, stálostí parametrů a ostrým obrazem. Jsou navrhovány tak, aby maximálně šetřily zrak svých uživatelů i při dlouhodobé práci na počítači.

www.eizo.cz

Velkoplošný tisk, laminace, podlep na desky, rámování, skenování a DTP práce - vše ve špičkové kvalitě pro profesionály i amatérské fotografy. 

www.macroworld.cz

www.zonerpress.cz
www.zoner.cz, www.zoner.eu,

 Českého výrobce samolepicích etiket a konvertor fotopapírů najdete v Post-produkčním centru.

www.rayfilm.cz

Profesionální velkoformátový a produkční malonákladový tisk, včetně následného zpracování.na nejmodernějších technologiích zkušenými odborníky.

www.tiskfotek.cz

Nejširší nabídka fotoslužeb v ČR bude i na OAFF. Vytiskne vám zdarma fotku vašeho dítěte a pohádkové bytosti ve Family parku, a nejen to.

www.fotolab.cz

Nabízí kompletní vybavení fotografických ateliérů: blesky, softboxy, deštníky, stativy, pozadí, proto nemohou chybět na OAFF, a to ve Václavských sklepích.

www.studiove-blesky.cz

Specialista na výrobu tiskáren různých druhů. Další částí portfolia produktů jsou přenosné nebo pevně instalované projektory, domácí kina, které Epson rozděluje do několika kategorií. Pro fanoušky sportu, milovníky her, filmů, zábavy nebo kombinace zmíněných.

www.epson.cz

Obscura Group B+W filter
- specialista na fotofiltry a na čištění čipů

SUNNY FLASH studio je na českém trhu již od roku 1994. Studio je vedeno zkušeným a známým fotografem Vladimírem Čechem.

www.sunnyflash.cz

www.elinchrom.cz

Polaroid. Ve své době revoluční technologie, revoluční design a neuvěřitelně oblíbená a geniální věc, se vrací. Vše okolo polaroidu od výstav, přes vybavení po workshopy s profesionálními fotografy.

www.polaroidlove.cz

Rodiná firma zaměřená na distribuci a prodej optických přístrojů, které pomáhají okolní svět, mikrosvět a vzdálený vesmír.

www.moty.cz

Oficiální prodejce profesionální fotografické techniky
MamiyaLeaf a studiového vybavení Hensel, Doerr.

www.excelprofi.cz

Výrobce profesionálních středoformátových fotoaparátů a 
digitálních zadních stěn. Světový leader v oblasti profesionálního 
zpracování fotografií.

www.mamiyaleaf.com

Fakeer je energy drink vyrobený z čistých přírodních surovin bez chemických ...Známe způsob, jak vyrobit nejlepší lahev a naplnit jí nejlepším energy drinkem.

www.fakeer.cz

Největší světový výrobce fotoaparátů a filmů najdete na OAFF v lokalitě Historie fotografie.

www.fujifilm.eu/cz

Předvádí ohňové vystoupení, fire show, UV show, artistické vystoupení na koni, kejklířské a žonglérské vystoupení.

www.cirkusjinak.cz

Mediální partner

 

Časopis, který je určen pro širokou veřejnost obdivující krásu a sílu fotografického okamžiku vás informuje o celé akci, programu i novinkách - na webu, v časopise i facebooku.

www.ifotovideo.cz/

Blog Ondřeje Neffa. Každý všední den najdete na stránce Digineff recenze na fotoaparáty a objektivy, články o focení a editování a zajímavosti o fotografii. Už od roku 1999.

www.digineff.cz

Turistický průvodce po České republice - ubytování, zámky, hrady, rozhledny, kultura, zábava, fotografování, a tedy i OAFF.

www.atlasceska.cz

Milovníci elektronické formy naleznou aktuality, články, reportáže a veškeré dění z OAFF na webových stránkách časopisu Fotovideo.

www.ifotovideo.cz/

Online zdroj informací z fotodění na Slovensku. Foto noviny mají dvě jádra - na stránkách najdete jednak přehledný kalendář fotografických akcí a jednak informační články.

www.fotonoviny.sk

Portál o fotografovaní a o všem, co s fotografií souvisí.

www.ephoto.sk

Specializovaný nezávislý luxusní internetový časopis propojující kluby a fotografy z Česka a Slovenska. 

www.focusmagazine.cz

Expedice, na kterých objevíte nové kultury a světy a pořídíte nezapomenutelné fotografie, o tom jsou jejcih webovky.

www.fotoexpedice.cz

Portál pro kluby a skupiny fotografů. Novinky z fotoklubů, výstavy, soutěže, zajímavé odkazy, diskuzní fórum, prodej fotografické techniky.

www.fotokluby.cz

Stránky věnované fotografování lidí. Databáze fotografů, modelek, vizážistek s možností vyhledávání. Diskusní fórum, galerie, poradny, soutěže, bazar,...

www.fotopatracka.cz

Rádio Kiss Jižní Čechy je moderní a energická stanice z Českých Budějovic,  a proto nesmí chybět na OAFF.

www.kissjiznicechy.cz

Moderní, nezávislý a především plný skvělých fotografií i návodů, jak výtečné fotky tvořit. Časopis pro všechny fotografy. 

www.casopis-foto.cz

Luxusní pánský časopis nesmí chybět na luxusní akci. Partner Glamour Academy a Glamour party.

www.menhouse.eu

Na stránkách Visit Český Krumlov naleznete památky a pamětihodnosti, kulturní akce a ubytování v Českém Krumlově.

 

www.visitceskykrumlov.cz

Modelky glamour obléká

  

Modelky glamour obléká společnost Obsessive.

www.luxusnipradlo.cz/obsessive/

  

Oblékání v Born to be wild zajišťuje Litex.
www.litex.cz

  

Modelky glamour obléká společnost MCC.

Předprodej zajišťuje

  

Vstupenky v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour, knihkupectví KANZELSBERGER a síti prodejen BONTONLAND, www.ticketstream.cz. Na tuto akci můžete zakoupit  E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!

Kompletní seznam prodejních míst najdete zde.

Tiskový sponzor

 

Děkujeme za podporu tiskárně JK Plocha.